auto
uk
GO
Share 106
xx

оцінить нас:

Займенник

Займенник (Il Pronome)

Займенник - це частина мови, яка не називає предмет, а вказує на нього, при цьому заміняючи іменник, тобто  назву предмета. Саме тому займенник - змінна частина мови. В італійській мові займенники поділяються на кілька категорій, серед яких:

- Особові (pronomi personali)

- Присвійні (pronomi possessivi)

- Вказівні (pronomi dimostrativi)

- Невизначені (pronomi indefiniti)

- Відносні (pronomi relativi)

- Питання та вигуку, які утворюють одну категорію (pronomi interrogativi ed escalamativi).

Кожна категорія Pronome є важливою складовою в італійській мові. При вивченні цієї теми можуть виникнути питання тільки в підрозділі про наголошені та ненаголошені займенники в  ролі прямого чи непрямого додатків (Pronomi atoni e tonici). Але завдяки нашому граматичному довіднику ви легко зрозумієте яку форму того, чи іншого займенника використовувати у реченні і  у вас не з'явиться ніяких питань.

Займенники необхідні для кожної мови, так як допомагають замінити іменник і уникнути повторень.

До вивчення займенника варто приступати відразу ж після іменника, так як в такому випадку Ви зможете з'єднувати слова в фрази, а саме поєднувати іменник  із займенником і таким чином утворювати речення.

Завдяки займенникам італійська мова стає більш мелодійною та різноманітною. Тому il Pronome – посідає своє почесне місце в граматиці італійської мови. Тому під час її вивчення не забувайте про займенник та приділіть йому достатньо уваги.

 

Рейтинг сторінки:

4/5 (всього:2)

Оцінить наш проект

Auto
англійська
українська
польська
латинська
німецька
російська

Вci 104 мови
англійська
українська
польська
латинська
німецька
російська
Вci 104 мови