Завжди шкільні роки були до волі таки важливим проміжком часу. Саме в цей проміжок Ви можете отримати всі необхідні знання з різних дисциплін. Особливо це стосується останнього року навчання. У цей час Ви починаєте активніше займатися уроками, так як на носі іспити і вступ до університету. Але, швидше за все, одна із найскладніших предметів є алгебра і геометрія.

Шкільна математика, що найцікавіше, не тільки складна для вивчення, а й захоплююча. Тому, якщо Ви хочете підготуватися до математики, Ви можете або скористатися послугами репетитора, або прислухатися до наших порад. Вони будуть викладені нижче.

З іншого боку знання алгебри або геометрії можуть стати в нагоді не тільки школяреві (як багато хто думає), вони так само можуть стати в нагоді дорослій людині. Адже дані предмети це науки, які можуть стати в разі підрахунків і розрахунків. А за довгі роки, як правило, знання здатні розчинятися у Вашій пам'яті, а щось і зовсім забувається.

Але потрібно врахувати те, що не всі розуміють ці предмети. Чому це відбувається? Це відбувається через те, що відсутнє розуміння всієї суті математичних законів. Тому що, як не крути, у деяких людей гуманітарний склад розуму.

вивчення предметів алгебра та геометрія

І для того що б вивчити їх необхідно мати:

 1. зошит
 2. ручку
 3. олівець
 4. тертку
 5. підручники з алгебри і геометрії
 6. лінійки різних форм
 7. калькулятор
 8. енциклопедії

Але одного разу Вам стане ясно те, що знання з алгебри і геометрії ви вже давним-давно пустили під ухил. Як правило, розуміння цього приходить в той момент, коли це необхідно вирішувати дуже швидко. За пару днів це звичайно вивчити неможливо, але що б зробити це якомога швидше в найкоротші терміни, Вам потрібно буде засвоїти те, що буде написано далі:

13 способів легкого вивчення:

 1. Вивчаючи алгебру і геометрію, визначте для себе те, чого Ви хочете досягти, вивчаючи алгебру і геометрію. Поставте для себе мету і чітко сформулюйте її. Так Ви будите знати, в якому напрямку рухатися.
 2. Заведіть зошит, в яку Ви будете записувати необхідну Вам інформацію.
 3. Складіть план, за яким Ви будете займатися (вкажіть в ньому, що і коли Ви хочете вивчити)
 4. Розпочати вивчення з нуля (таким образ Ви зможете мати хорошу основу).
 5. Опануйте усіма способами вирішення. Вони бувають різними: від противного, від протилежного і за допомогою індукції. Але Ви не зможете ними скористатися, якщо не будете їх розуміти.
 6. Знаходьте рішення завдань своїм шляхом, а не за алгоритмом (адже кожне завдання вимагає свого підходу і рішення)
 7. Коли будете вчити, пам'ятайте, що це слід робити не поспішаючи. (Не потрібно намагатися охопити всю інформацію відразу, від цього не буде особливого толку, краще займайтеся систематично, за планом і регулярно).
 8. При вивченні нової теми, краще починати з термінології і визначень. (Не слід їх вчити напам'ять. Досить просто їх розуміти на найпростішому рівні. Розібравшись з цим, запишіть все правила, значення або терміни в Вашу зошит своїми словами.)
 9. Вирішуйте багато прикладів і завдань (чим більше Ви будете практикуватися, тим краще). Для того що б прискорити процес вивчення, вибирайте завдання які доставляють Вам складність. Нехай у Вас не виходить, нехай з помилками, але ж тільки з досвідом минуться навички, тільки практика призводить ці навички до автоматизму. Тільки не забувайте, що до завдань потрібно підходити усвідомлено, знаючи всі терміни і формули.
 10. Вибирайте завдання з підручників, де є відповіді (так Ви зможете перевірити себе).
 11. Коли Ви будете вирішувати приклади і задачі одного типу швидко і правильно, слід перейти до наступної теми. Якщо не виходить, то вивчіть або розберіть тему ще раз.
 12. Не забувайте періодично все повторювати (згадуйте рішення завдань, повторюйте формули, визначення, теореми і правила).
 13. Вигадуйте свої завдання з математики (вивчивши яку - то тему, складіть по ній свої приклади завдань)

Вигода від знань алгебри та геометрії

І на завершення, що Вам можуть дати знання алгебри і геометрії? Впевненість в собі і можливість з легкістю вивчити інші науки. Дані дисципліни знає не кожна людина, тому знання того, що саме Ви знаєте хоч якусь частинку цих важких і серйозних наук, робить Вас особливими. Тому не чекайте, що у Вас все вийде відразу. Звичайно, будуть і труднощі. І коли вони виникнуть, зверніться до викладача, репетитора, родичу або до одного, який розуміє дані предмети. І не варто опускати свої ручки при перших же невдачах. Пам'ятайте, що математика - точна наука. Вона розвиває логіку, пам'ять, увагу, вимагає особливої зібраності, раціональності в своїх діях, логіки і точності.

Займаючись алгеброю або геометрією, Ви дисциплінуєте і тренуєте свій розум. І не дивлячись на те, що в сучасний світ на допомогу людині прийшли калькулятори і різні гаджети, все одно без знань в голові не обійтися.