Житло добрих і щирих людей завжди видно здалеку. Там завжди панує затишна і сприятлива атмосфера. Цю атмосферу так само створюють кімнатні рослини. Якщо орієнтуватися на старокитайське вчення, то цитрусові кімнатні рослини підійдуть для такої справи найбільше. Адже саме вони нейтралізують негативні емоції і розряджають обстановку. Так само такі рослини сприяють до активізації мислення. У всіх країнах світу рослини є символом прекрасного, таким собі еталоном краси. До того ж природа виявилася вельми щедрою в своїх дарах і в творчості. Вона змогла подарувати нам з Вами дивовижний світ різноманітних квітів.

Квіти дарують нам радість, зберігають здоров'я і створюють комфорт. Вони очищають повітря від вуглекислого газу, знижують запиленість і підвищують вологість повітря. Деякі рослини навіть сприятливо можуть впливати на процес навчання і підвищити працездатність. Про це поговоримо далі. Після довгих експериментів і досліджень, наша команда, виявила ряд кімнатних рослин, які допоможуть у навчанні або роботі. У кімнаті кожної дитини або в кабінеті начальника повинні бути присутніми зелені і пишні представники флори.

корисні для навчання рослини

ТОП-15 кімнатних рослин, які принесуть користь:

 1. Фікус - дозволяє зосередитися на виконанні поставленого перед Вами завдання і сприяє Вам в тому, що б підійти до будь-якої справи з великим ентузіазмом.
 2. Алое - (знижує вміст в приміщенні отруйних речовин, а вночі поглинає вуглекислий газ, виробляє повітря і допомагає при лікуванні від головних болів.
 3. Юкка - розвиває впевненість у своїх силах і створює атмосферу для ділових розмов.
 4. Пуансеттия - сприяє правильній розстановці пріоритетів, допомагає вибрати правильний шлях.
 5. Спатифиллюм - приводить в норму стан психіки.
 6. Японська аукута - талісман удачі, так би мовити, який варто мати на будь-якій квартирі або фірмі.
 7. Хлорофітум - зволожує повітря.
 8. Фаукарія тигрова - прояснює розум і допомагає ясно сприймати всі дані.
 9. Лимон - виділяє речовини, які підвищують активність, бажання вчитися і дізнаватися нову інформацію.
 10. Сансев'єра - вчить покори і слухняності.
 11. Толстянка - в рази підвищує працездатність.
 12. Калла - здатна поліпшити зір, слух і чарівність.
 13. Гіппеаструм - заспокоює нервову систему і очищає повітря від мікробів.
 14. Адиантум - проганяє кошмари і покращує сон.
 15. Циссус - викликає непереборне бажання відкривати щось нове.

Висновок:

Тому для тих особистостей, які шукають кімнатні рослина, які допоможуть в роботі і навчанні - радимо зупинити свій вибір на одному зі списку ТОП-15. Дані рослини допоможуть так же в зміцненні здоров'я. Так само існують рослини, які навпаки погіршують роботу Вашого мозку. Про це поговоримо далі.

ТОП-5 кімнатних рослин, які погіршують роботу мозку:

 1. Дифенбахія - рослина, яка нагадує невелике деревце і яка здатна викликати серйозне отруєння. Це може статися через який виділяється соку цієї рослини.
 2. Лілії - виділяють занадто багато вуглекислого газу, ніж та сприяють розвитку головного болю.
 3. Мімоза або тюльпан Геснера - сприяють випаданню волосся і почуттю нездужання.
 4. Герань і гортензія - сприяють розвитку алергії і викликають сонливість.
 5. Азалія при попаданні в організм може спровокувати як мінімум біль в животі, і як максимум шлункові судоми.

Висновок:

Якщо Ви хочете що б Ваші кімнатні рослини Вам допомагали, то вибирайте щось не з цього списку. Особливо якщо в будинку є маленька дитина або тварина. Адже дані рослини хоч і виглядають дуже красиво, але все одно несуть шкоди не тільки для Вашого мозку, але і Вашому здоров'ю в першу чергу.

Інструкція як правильно вибрати кімнатну рослину для дитини:

 1. Рослини не повинні шкодити здоров'ю. Тобто в першу чергу слід вибирати те, що не є отруйними. До них відносяться так само: олеандри, монстери, гарденії, орхідеї.
 2. Не мати запаху.
 3. На них не повинно бути колючок. Але якщо Ваша дитина не сильно маленька і руками не полізе до них, то тоді біля комп'ютера поставте композицію з кактусів. Вони поглинають шкідливі випромінювання.
 4. Так само в дитячій не повинно бути дуже багато рослин.
 5. Квіти не повинні бути великими. Дітям дійсно потрібно багато простору, а великі рослини будуть тільки заважати.

Висновок:

Тому, вибираючи квіти для Вашого улюбленої дитини, будьте гранично уважні і обережні. Так само добре доглядайте за квітами, і не допускайте, щоб листочки припадали пилом, а земля в горщику цвіллю. Інакше квіти будуть нести тільки шкоду.