Туреччина - республіка, розташована в Південно - Західної Азії. Жителі цієї держави мають свою мову. На турецькому говорять і в Північному Ірані, Сирії, Болгарії. Після відміни візового режиму країна стала одним з найбільш затребуваних місць відпочинку для великої кількості людей. Чи легко вивчити турецьку мову? Це можливо якщо засвоїти ряд граматичних правил і запам'ятати слова і вирази, які сприяють підтримці розмови.

вичення турецької мови

Що потрібно для вивчення турецької мови?

Деякі люди бувають в Туреччині по торгових справах. І їм необхідно знати місцеву мову, щоб не спілкуватися за допомогою жестів. Хтось їде туди в гості, відпочити або поліпшити здоров'я. Бажаючим вивчити турецьку мову стане в нагоді:

  1. Підручники і посібники з мови (там є необхідні граматичні правила, що дозволяють складати пропозиції)
  2. Навчальні програми (вони знаходяться в інтернеті, також продаються спеціальні диски, які містять теорію та практику з тестами, це зручно для тих, хто не любить читати книги)
  3. Турецький словник і розмовник (під час виконання вправ виписують незнайомі слова, а потім шукають їх в словнику)
  4. Аудіо записи і відеоматеріали (за допомогою цих засобів можна буде далі поповнювати свій словниковий запас)

Для систематизації отриманих знань їх фіксують на папері. Нові слова з транскрипцією, окремі правила і вирази - все записують в зошит, щоб потім відкрити її і повторити пройдене. Тепер перейдемо з Вами до основного питання.

Як вивчити турецьку мову в домашніх умовах?

Будь-яку мову можна вивчити, якщо людина буде цього дуже хотіти. Неважливо, влаштується він до репетитора або почне навчання самостійно, використовуючи підручники і словники, йому все одно доведеться мобілізувати свої інтелектуальні здібності. Тому пропонуємо вам кілька способів:

  1. Запам'ятовуйте якомога більше нових для Вас слів. При цьому Вам необхідно повторювати їх і вранці і ввечері. Читайте вголос і намагайтеся з слів будувати речення.
  2. Знайдіть в інтернеті фільми і пісні на турецькому. Намагайтеся розуміти і відтворювати мову людей, що говорять на іншій мові.
  3. Спілкуйтеся з турками в спеціальних чатах або соціальних мережах. Таке листування дозволить швидше влитися до чужого мовного середовища.

Тільки головне правило це не думати про те, за скільки можна вивчити турецьку мову. Проявіть необхідне терпіння і займайтеся цим кожен день, для того що б з часом досягти позитивних результатів і порадувати