auto
uk
GO
Share 106
xx

оцінить нас:

Дробові числівники

Дробові числівники (Numeri frazionari) позначають дробові величини менше і більше одиниці. У простих дробах на місці чисельника - кількісний числівник (numero cardinale), в знаменнику - порядковий (numero ordinale):

Un quinto - 1/5

Due terzi - 2/3 -  порядкові числівники узгоджуються з кількісними числівниками по числу.

Tre quarti - 3/4

Mangio solo 1/2 (un mezzo) di pizza. -Я з'їм тільки половину піци.

Voglio redigere un terzo (1/3) del mio business per il mio figlio. - Я хочу переоформити третю частину мого бізнесу на сина.

Abbiamo deciso di costruire una casa nuova in estate e dopo due mesi un mezzo è stata già pronta. – Влітку ми вирішили будувати новий будинок, і вже через 2 місяці, половина була готова.

Due quinto (2/5) è 0,4. Дві п'ятих - це нуль цілих, чотири десятих.

Durante lezione di matematica abbiamo calcolato un esempio con una cifra 3/3 (tre terzi). - На уроці математики ми вирішували приклад з числом 3/3.

На нашому сайті представлені усі види числівників та правила їх використання в італійській мові. Варто запам'ятати їх правильне написання і тоді не буде виникати ніяких проблем.

Числівники дуже важливі для мови, допомагають збагачувати і роз'яснювати кожну фразу. Тому під час вивчення іноземної мови варто приділяти увагу і цій темі, адже тільки числівники можуть порахувати кількість предметів і повідомити нам про це. З цим завданням не впорається ніяка інша частина мови.

Рейтинг сторінки:

0/5 (всього:0)

Оцінить наш проект

Auto
англійська
українська
польська
латинська
німецька
російська

Вci 104 мови
англійська
українська
польська
латинська
німецька
російська
Вci 104 мови